Matematyka 3A
poniedziałek, 18 lutego 2013
Lista2, zadanie 4.
Zadanie 4 .
10dag-m zł.
3/4 kg. = 90dag.
90/10 = 9
9*m=9m
Odp.: Za 3/4 kg cukierków musiałabym zapłacić 9m zł.
1 komentarz:
agata_kniec
24 lutego 2013 09:04
3/4kg = 75 dag....
Zadanie źle zrobione, skąd wzięłaś 90dag?
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
3/4kg = 75 dag....
OdpowiedzUsuńZadanie źle zrobione, skąd wzięłaś 90dag?